Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku autobusem za nejlepší ceny online. ☀️ Last Minute dovolená v Polsku autokarem. Levné autobusové zájezdy do Polska. Polsko 2021 / 2022.

1Polsko.cz    >    

Polsko autobusem - Polsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Polsko autobusem podle termínu

2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až neděle 21. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 2156,- Kč.
 
Zájazd: Krakow, Wieliczka A Zakopane
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování Zájazd: Krakow, Wieliczka A Zakopane, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. březen až neděle 28. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 2156,- Kč.
 
2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až neděle 11. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 84 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 2156,- Kč.
 
Zájazd: Krakow, Wieliczka A Zakopane
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování Zájazd: Krakow, Wieliczka A Zakopane, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až neděle 18. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 2156,- Kč.
 
2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až středa 21. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 2156,- Kč.
 
2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až neděle 25. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 98 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 2156,- Kč.
 
2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až neděle 9. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 2156,- Kč.
 
Zájazd: Krakow, Wieliczka A Zakopane
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování Zájazd: Krakow, Wieliczka A Zakopane, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až neděle 16. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 2156,- Kč.
 
2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 17. květen až úterý 18. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 121 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 2156,- Kč.
 
2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až neděle 23. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 2156,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 30 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal