Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baltské moře    >    

Baltské moře září 2022

Aktuální nabídka zájezdů do Polska do destinace Baltské moře - září 2022. Zájezdy Baltské moře v září 2022 za nejvýhodnější ceny.

Zájezdy Baltské moře září 2022

Villa Antares
★★
 
  • 2 160 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. září až neděle 25. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 337 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2160,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Antares
★★
 
  • 1 296 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 19. září do pátek 23. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 337 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1296,- Kč.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 9 120 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 20. září až pondělí 26. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 338 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9120,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Antares
★★
 
  • 1 296 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 20. září do sobota 24. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 338 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1296,- Kč.
Wolin
★★★
 
  • 3 930 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wolin, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 21. září až sobota 24. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 339 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3930,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Cristal Spa
★★★★
 
  • 8 820 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Spa od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 22. září do středa 28. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 340 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8820,- Kč.
Cristal Spa
★★★★
 
  • 10 290 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. září až čtvrtek 29. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 340 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Antares
★★
 
  • 1 296 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 22. září do pondělí 26. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 340 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1296,- Kč.
Baltivia Baltic Sea Resort
★★★
 
  • 13 200 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Baltivia Baltic Sea Resort, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 23. září až čtvrtek 29. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 341 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Cristal Spa
★★★★
 
  • 10 290 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 23. září do pátek 30. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 341 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 10290,- Kč.

Zobrazeno 51-60 z 69 nalezených

Dovolenou Baltské moře 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Itálie 2021, dovolenou Jordánsko 2021, dovolenou Kanárské ostrovy 2021/2022 nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kuba.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Baltské moře levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Baltské moře nebo sekci dovolená s dětmi.