Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baltské moře    >    

Baltské moře září 2022

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v destinaci Baltské moře - září 2022. Zájezdy Baltské moře v září 2022 za nejvýhodnější ceny.

Baltské moře září podle termínu

Jantar Spa By Zdrojowa
★★★
 
  • 10 560 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Jantar Spa By Zdrojowa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 12. září až neděle 18. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 330 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 10560,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Antares
★★
 
  • 1 296 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 12. září do čtvrtek 15. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 330 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1296,- Kč.
Villa Antares
★★
 
  • 1 296 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 13. září až pátek 16. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 331 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1296,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Baltivia Baltic Sea Resort
★★★
 
  • 11 000 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Baltivia Baltic Sea Resort od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 14. září do pondělí 19. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 332 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 11000,- Kč.
Erholungshaus Borgata
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 640 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Polsko na podzim 2022 v lokalitě Baltské moře, v místě Erholungshaus Borgata v ?hvězdičkovém ubytování Erholungshaus Borgata, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. září až středa 21. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 333 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8640,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Recenze ubytovacího zařízení Erholungshaus Borgata je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 9 120 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 15. září do středa 21. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 333 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9120,- Kč.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 3 040 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. září až sobota 17. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 333 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3040,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Antares
★★
 
  • 1 728 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 15. září do úterý 20. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 333 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1728,- Kč.
Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 880 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko na podzim 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 16. září až úterý 20. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 334 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6880,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Recenze ubytovacího zařízení Arka Medical Spa je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Cristal Spa
★★★★
 
  • 8 820 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Spa od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 16. září do čtvrtek 22. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 334 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8820,- Kč.

Zobrazeno 31-40 z 69 nalezených

Dovolenou Baltské moře 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021, dovolenou Itálie 2021/2022 nebo například dovolenou Jordánsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kanárské ostrovy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Baltské moře levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Baltské moře nebo sekci dovolená s dětmi.