Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v září 2021. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v září v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Září v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - září 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v září 2021

Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 7408,- Kč.
 
Aquarion: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Zakopane v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquarion: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pátek 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 2670,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až úterý 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 13400,- Kč.
 
Venus Spa: Pobyt S Polopenzí - 7 Nocí
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Venus Spa: Pobyt S Polopenzí - 7 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až úterý 7. září, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5760,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až čtvrtek 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 13080,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až pátek 10. září, s dopravou vlastní - například autem, za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 10140,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až středa 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 13400,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až úterý 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 19620,- Kč.
 
Galicja - Wieliczka- Kraków
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Krakov v 3.5hvězdičkovém ubytování Galicja - Wieliczka- Kraków, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1890,- Kč.
 
Holiday Inn Gdaňsk - City Centre
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Gdaňsk - City Centre, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3760,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 198 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal