Ubytování|Last Minute|Dovolená

Zájezdy do Polska - Polsko 2022/2023

Aktuální nabídka zájezdů do Polska autobusem a letecky 2022/2023. Levné Last Minute zájezdy do Polska autokarem a letadlem. Polsko 2022/2023.

Zájezdy do Polska 2022/2023

Dovolená Polsko v zimě 2022 v letovisku Krakov v ?hvězdičkovém ubytování Adventný punč v Krakowe, v délce 1 dní - 0 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 10. prosinec až sobota 10. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 9 dní za aktuální cenu 883,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací, adventní levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Zájezdy do Polska - Polsko 2022/2023
Adventný punč v Krakowe
★★
 
  • 883 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Polsku na jaře 2023 v lokalitě Krakov, Polsko, v místě Polsko v ?hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 18. března do neděle 19. března s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 107 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 2434,- Kč.


Zájezdy do Polska 2022/2023
2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
★★
 
  • 2 434 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Polsko na jaře 2023 v letovisku Krakov, Polsko v ?hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 1. duben až neděle 2. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 121 dní za aktuální cenu 2434,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.


Zájezdy do Polska - Polsko 2022/2023 - 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
★★
 
  • 2 434 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Polsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Krakov, Polsko, v místě Polsko v ?hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 26. srpna do neděle 27. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 268 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 2434,- Kč.


Zájezdy do Polska - Polsko 2022/2023 - 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
★★
 
  • 2 434 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Polsko na podzim 2023 v letovisku Krakov, Polsko v ?hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 2. září až neděle 3. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 275 dní za aktuální cenu 2434,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.


Zájezdy do Polska - Polsko 2022/2023 - 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
★★
 
  • 2 434 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Polsku na podzim 2023 v lokalitě Krakov, Polsko, v místě Polsko v ?hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. listopadu do neděle 5. listopadu s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 338 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 2434,- Kč.


Zájezdy do Polska 2022/2023 - 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
★★
 
  • 2 434 Kč

Detail


Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Dovolenou Polsko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Portugalsko zájezdy, Rakousko zájezdy, Řecko zájezdy nebo například dovolenou Seychely zájezdy? Další možností je třeba Slovensko zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Polska 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Polska letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal