Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka Wellness dovolené v Polsku za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive Wellness pobyty s fitness, masážemi a kosmetickými salóny. Last Minute pobyty ve Wellness hotelech Polsko 2020 / 2021. Polsko 2020 / 2021.

1Polsko.cz    >    

Polsko s Wellness - Polsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Polsko s Wellness podle termínu

Bursztyn Medical Spa&Welness
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Bursztyn Medical Spa&Welness, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až neděle 25. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1800,- Kč.
 
Bursztyn Medical Spa&Welness
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Bursztyn Medical Spa&Welness, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6300,- Kč.
 
Wellnesshotel Hamilton: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Wellnesshotel Hamilton: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 18550,- Kč.
 
Hotel Kormoran Wellness
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Kormoran Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až úterý 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5591,- Kč.
 
Bursztyn Medical Spa&Wellness
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Bursztyn Medical Spa&Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4036,- Kč.
 
Bursztyn Medical Spa&Wellness
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Bursztyn Medical Spa&Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4036,- Kč.
 
Bursztyn Medical Spa&Welness
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Bursztyn Medical Spa&Welness, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 900,- Kč.
 
Bursztyn Medical Spa&Welness
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Bursztyn Medical Spa&Welness, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 900,- Kč.
 
Bursztyn Medical Spa&Welness
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Bursztyn Medical Spa&Welness, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 900,- Kč.
 
Hotel Kormoran Wellness
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Kormoran Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5591,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 245 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal