Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baltské moře    >    

Vily Baltské moře - Baltské moře 2021 / 2022

Aktuální nabídka pronájmu vil v Polsku v letovisku Baltské moře za nejlepší ceny online. Soukromé luxusní vily a byty levně. Široká nabídka ubytování ve vilách v Polsku 2021 / 2022. Baltské moře 2021 / 2022.

Vily Baltské moře 2021 / 2022

Villa Jupiter
★★
 
  • 3 240 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Villa Jupiter v ?hvězdičkovém ubytování Villa Jupiter, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. říjen až úterý 26. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3240,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Jupiter
★★
 
  • 3 240 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře, v místě Villa Jupiter v ?hvězdičkovém ubytování Villa Jupiter od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 25. října do čtvrtek 28. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3240,- Kč.
Villa Antares
★★
 
  • 2 160 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 15. květen až neděle 22. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 210 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2160,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Antares
★★
 
  • 1 296 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 15. května do čtvrtek 19. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 210 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1296,- Kč.
Villa Antares
★★
 
  • 2 160 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 16. květen až neděle 22. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 211 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2160,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Antares
★★
 
  • 2 160 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 17. května do pondělí 23. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 212 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2160,- Kč.
Villa Antares
★★
 
  • 1 296 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 17. květen až sobota 21. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 212 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1296,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Antares
★★
 
  • 1 728 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 18. května do pondělí 23. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 213 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1728,- Kč.
Villa Antares
★★
 
  • 1 296 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 22. květen až středa 25. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 217 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1296,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Antares
★★
 
  • 1 728 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 22. května do pátek 27. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 217 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1728,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 133 nalezených

Dovolenou Baltské moře 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Zanzibar 2021, dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021/2022 nebo například dovolenou Bulharsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Černá Hora.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Baltské moře levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Baltské moře nebo sekci dovolená s dětmi.