Ubytování|Last Minute|Dovolená

Vily v Polsku - Polsko 2021

Aktuální nabídka pronájmu vil v Polsku za nejlepší ceny online. Soukromé luxusní vily a byty levně. Široká nabídka ubytování ve vilách v Polsku 2021. Polsko 2021.

Vily v Polsku podle termínu

Villa Jupiter
★★
 
  • 4 960 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Jupiter, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až úterý 29. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4960,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Fenix
★★
 
  • 6 460 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2021 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Fenix od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do čtvrtek 1. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 6460,- Kč.
Villa Jupiter
★★
 
  • 5 080 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Jupiter, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až čtvrtek 1. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5080,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Merry
★★★★
 
  • 8 940 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2021 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Merry od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 27. června do sobota 3. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 8940,- Kč.
Villa Antares
★★
 
  • 7 680 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 7. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7680,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Jupiter
★★
 
  • 6 800 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Jupiter od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 1. července do úterý 6. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6800,- Kč.
Villa Antares
★★
 
  • 7 000 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 11. červenec až pátek 16. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 20 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7000,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Antares
★★
 
  • 8 400 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 12. července do neděle 18. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 21 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8400,- Kč.
Villa Antares
★★
 
  • 7 000 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 16. červenec až středa 21. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 25 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7000,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Antares
★★
 
  • 8 400 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 17. července do sobota 24. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 26 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8400,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 38 nalezených

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Albánie vily, Bali vily, Bulharsko vily nebo například dovolenou Černá Hora vily? Další možností je třeba Česká republika vily.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Polsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.