Ubytování|Last Minute|Dovolená

Polsko v soukromí - Polsko 2021

Aktuální nabídka ubytování v soukromí v Polsku za nejlepší ceny online. Soukromé apartmány a pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka Last Minute zájezdů s pobyty v soukromí. All Inclusive dovolená v Polsku letecky levně. Polsko 2021.

Ubytování v Polsku v soukromí

Villa Jupiter
★★
 
  • 4 960 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Jupiter, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až úterý 29. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4960,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Fenix
★★
 
  • 7 760 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2021 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Fenix od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do pátek 2. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 7760,- Kč.
Villa Jupiter
★★
 
  • 5 080 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Jupiter, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až čtvrtek 1. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5080,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Antares
★★
 
  • 6 640 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 2. července do středa 7. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6640,- Kč.
Villa Antares
★★
 
  • 8 400 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až pátek 9. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Antares
★★
 
  • 8 400 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 4. července do neděle 11. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 13 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8400,- Kč.
Villa Antares
★★
 
  • 7 000 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 10. červenec až čtvrtek 15. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 19 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7000,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Fenix
★★
 
  • 12 390 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Fenix od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 11. července do neděle 18. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 20 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 12390,- Kč.
Villa Jupiter
★★
 
  • 8 160 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Jupiter, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až úterý 27. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 30 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8160,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Villa Jupiter
★★
 
  • 5 440 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Jupiter od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 21. července do neděle 25. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 30 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5440,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 30 nalezených

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Albánie v soukromí, Bali v soukromí, Bulharsko v soukromí nebo například dovolenou Černá Hora v soukromí? Další možností je třeba Česká republika v soukromí.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Polsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.