Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka Super Last Minute dovolené v Polsku za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v Polsku levně. Polsko 2020 / 2021.

1Polsko.cz    >    

Polsko Super Last Minute - Polsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Polsko Super Last Minute podle termínu

Hotel Baltivia
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Baltivia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 7147,- Kč.
 
Bursztyn Medical Spa Holiday Houses
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Bursztyn Medical Spa Holiday Houses, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až pondělí 26. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 1193,- Kč.
 
Etna-Polonia Spa: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Etna-Polonia Spa: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6860,- Kč.
 
Havet Resort & Spa *****
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Havet Resort & Spa *****, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až pondělí 26. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13180,- Kč.
 
Havet Resort & Spa *****
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Havet Resort & Spa *****, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až úterý 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16475,- Kč.
 
Havet Resort & Spa *****
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Havet Resort & Spa *****, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 23065,- Kč.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2 Noci
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až sobota 24. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2280,- Kč.
 
Hotel Cesarskie Ogrody
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Cesarskie Ogrody, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8213,- Kč.
 
Hotel Krakus Junior: Rodinný Pobyt Se Snídaní 2 No
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Krakov v 1hvězdičkovém ubytování Hotel Krakus Junior: Rodinný Pobyt Se Snídaní 2 No, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až sobota 24. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1104,- Kč.
 
Hotel Krakus: Rekreační Pobyt - 3 Noci
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Krakov v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krakus: Rekreační Pobyt - 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až neděle 25. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2270,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 217 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal