Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Polsku - srpen 2022

Dovolená Polsko v srpnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Polsku v srpnu 2022. Zájezdy Polsko za nejvýhodnější ceny online.

Polsko v srpnu 2022

Diune Resort By Zdrojowa
★★★★★
 • 11 400 Kč
 • 10 830 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře, v místě Diune Resort by Zdrojowa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Diune Resort By Zdrojowa, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až pátek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 247 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 10830,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Apis
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 340 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apis od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. srpna do středa 3. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 247 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2340,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 10 cestovatelů).
  Diune Resort By Zdrojowa
  ★★★★★
   
  • 19 950 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře, v místě Diune Resort by Zdrojowa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Diune Resort By Zdrojowa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až pondělí 8. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 247 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, cyklistické, vhodné pro seniory, aktuálně v ceně 19950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Galicja (Wieliczka)
  ★★★
   
  • 1 890 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Krakov v 3hvězdičkovém ubytování Galicja (Wieliczka) od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. srpna do středa 3. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 247 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1890,- Kč.
  Diune Resort By Zdrojowa
  ★★★★★
  • 14 251 Kč
  • 13 538 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře, v místě Diune Resort by Zdrojowa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Diune Resort By Zdrojowa, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 2. srpen až neděle 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 248 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 13538,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Aurora Family And Spa
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • Bar
  • Bowling
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Golf
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Klimatizace
  • Lednička
  • Minibar
  • Půjčovna kol
  • TV
  • Tenis
  • Vnitřní bazén
  • Vnější bazén
  • 19 485 Kč
  • 18 900 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Skvělé

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře, v místě Aurora Family and Spa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family And Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 2. srpna do úterý 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 248 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 18900,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 3 cestovatelů).
  Atrium
  ★★
   
  • 11 450 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Atrium, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 2. srpen až neděle 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 248 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 11450,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Diune Resort By Zdrojowa
  ★★★★★
   
  • 21 420 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře, v místě Diune Resort by Zdrojowa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Diune Resort By Zdrojowa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 2. srpna do úterý 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 248 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 21420,- Kč.
  Galicja (Wieliczka)
  ★★★
   
  • 1 890 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Krakov v 3hvězdičkovém ubytování Galicja (Wieliczka), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 2. srpen až čtvrtek 4. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 248 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Hilton Swinoujscie Resort & Spa
  ★★★★★
   
  • 16 910 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 2. srpna do neděle 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 248 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 16910,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 218 nalezených

  Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Spojené arabské emiráty srpen, Srí Lanka srpen, Španělsko srpen nebo například dovolenou Thajsko srpen? Další možností je třeba Tunisko srpen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Polska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Polska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.