Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v srpnu 2021

Aquarion: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Zakopane v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquarion: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 8280,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 14340,- Kč.
 
Cristal Spa Dzwirzyno
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Cristal Spa Dzwirzyno, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální ceně 13930,- Kč.
 
Hotel Arka Medical Spa V Kolbergu
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Arka Medical Spa V Kolbergu, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3520,- Kč.
 
Hotel Arka Medical Spa V Kolbergu
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Arka Medical Spa V Kolbergu, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12320,- Kč.
 
Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5090,- Kč.
 
Mona Lisa: Pobyt S Polopenzí - 6 Nocí
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Mona Lisa: Pobyt S Polopenzí - 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11800,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 12720,- Kč.
 
Villa Merry: Pobyt S Polopenzí - 7 Nocí
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Villa Merry: Pobyt S Polopenzí - 7 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 8940,- Kč.
 
Cristal Spa Dzwirzyno
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Cristal Spa Dzwirzyno, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální ceně 15960,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 221 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal