Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v srpnu 2021

Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 244 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 11950,- Kč.
 
Borgata - Ustronie Morskie
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Borgata - Ustronie Morskie, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 244 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 11760,- Kč.
 
Diune Hotel By Zdrojowa
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diune Hotel By Zdrojowa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 244 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné p, v aktuální ceně 32370,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 244 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 35840,- Kč.
 
Hotel Ester V Krakově
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ester V Krakově, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 244 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4680,- Kč.
 
Sandra Spa - Pogorzelica
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sandra Spa - Pogorzelica, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 244 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 15610,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 244 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 15900,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 244 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 25440,- Kč.
 
Diune Hotel By Zdrojowa
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diune Hotel By Zdrojowa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 245 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné p, v aktuální ceně 17430,- Kč.
 
Galicja - Wieliczka- Kraków
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krakov v 3.5hvězdičkovém ubytování Galicja - Wieliczka- Kraków, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až středa 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 245 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1890,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 167 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal