Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baltské moře    >    

Baltské moře říjen 2021

Aktuální nabídka pobytů v Polsku v destinaci Baltské moře - říjen 2021. Pobyty Baltské moře v říjnu 2021 za nejvýhodnější ceny.

Pobyty Baltské moře říjen 2021

Jantar Spa
★★★
 
 • 6 563 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Jantar Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 5. říjen až úterý 12. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 62 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6563,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Król Plaza Spa & Wellness
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 130 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Król Plaza Spa & Wellness od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 5. října do neděle 10. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 62 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 1130,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Sandra Spa
★★★
 
 • 8 400 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Pogorzelica v 3hvězdičkovém ubytování Sandra Spa, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 5. říjen až neděle 10. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 62 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 8400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Wolin
★★★
 • 3 578 Kč
 • 2 970 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wolin od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. října do sobota 9. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 63 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 17 %, v aktuální online ceně 2970,- Kč.
  Wolin
  ★★★
  • 10 735 Kč
  • 8 910 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wolin, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 6. říjen až pátek 15. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 63 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 17 %, aktuálně v ceně 8910,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Diune Resort By Zdrojowa
  ★★★★★
  • 1 585 Kč
  • 1 490 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře, v místě Diune Resort by Zdrojowa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Diune Resort By Zdrojowa od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. října do čtvrtek 7. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 63 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 1490,- Kč.
  Ultra Marine
  ★★★★★
  • 16 674 Kč
  • 15 840 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Ultra Marine v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 6. říjen až pátek 15. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 63 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 15840,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Ultra Marine
  ★★★★★
  • 13 625 Kč
  • 13 080 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře, v místě Ultra Marine v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ultra Marine od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. října do středa 13. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 63 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 13080,- Kč.
  Ultra Marine
  ★★★★★
  • 13 625 Kč
  • 13 080 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Ultra Marine v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 6. říjen až úterý 12. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 63 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 13080,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Amberia
  ★★★
   
  • 2 640 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Amberia od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. října do sobota 9. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 63 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2640,- Kč.

  Zobrazeno 61-70 z 425 nalezených

  Dovolenou Baltské moře 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021/2022 nebo například dovolenou Kypr 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maďarsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Baltské moře levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Baltské moře nebo sekci dovolená s dětmi.