Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baltské moře    >    

Dovolená Baltské moře v říjnu 2021 - Říjen v Polsku

Dovolená Baltské moře v říjnu 2021. Aktuální nabídka dovolené v Polsku v říjnu 2021. Zájezdy Baltské moře za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Baltské moře v říjnu 2021

Wolin
★★★
 • 3 578 Kč
 • 2 970 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wolin, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pondělí 4. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 102 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 17 %, aktuálně v ceně 2970,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Wolin
  ★★★
  • 6 860 Kč
  • 5 900 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wolin od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. října do středa 6. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 102 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 14 %, v aktuální online ceně 5900,- Kč.
  Aurora Family And Spa
  ★★★★
  • 14 875 Kč
  • 14 280 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family And Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 102 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 14280,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Cristal Spa
  ★★★★
   
  • 3 960 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Spa od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. října do úterý 5. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 102 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální online ceně 3960,- Kč.
  Król Plaza Spa & Wellness
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 340 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (9 hodnocení)
  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Król Plaza Spa & Wellness, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až čtvrtek 7. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 102 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 5340,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Recenze ubytovacího zařízení Król Plaza Spa & Wellness je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Wolin
  ★★★
  • 3 578 Kč
  • 2 970 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wolin od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. října do úterý 5. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 103 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 17 %, v aktuální online ceně 2970,- Kč.
  Wolin
  ★★★
  • 4 771 Kč
  • 3 960 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wolin, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až středa 6. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 103 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 17 %, aktuálně v ceně 3960,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Wolin
  ★★★
  • 10 977 Kč
  • 9 440 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wolin od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. října do neděle 10. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 103 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 14 %, v aktuální online ceně 9440,- Kč.
  Wolin
  ★★★
  • 13 455 Kč
  • 11 840 Kč
 • - 12 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wolin, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až neděle 10. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 103 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 12 %, aktuálně v ceně 11840,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Dom Wczasowy Koral
  ★★★
  • 5 670 Kč
  • 5 160 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Dom Wczasowy Koral od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. října do sobota 9. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 103 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 5160,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 332 nalezených

  Dovolenou Baltské moře 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Dominikánská republika 2021, dovolenou Egypt 2021, dovolenou Francie 2021/2022 nebo například dovolenou Chorvatsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Itálie.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Baltské moře levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Baltské moře nebo sekci dovolená s dětmi.