Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v říjnu 2021. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Říjen v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - říjen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v říjnu 2021

Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pondělí 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 7440,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 15930,- Kč.
 
Hotel Ester V Krakově
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ester V Krakově, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až neděle 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3360,- Kč.
 
Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až neděle 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5090,- Kč.
 
Mona Lisa: Pobyt S Polopenzí - 6 Nocí
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Mona Lisa: Pobyt S Polopenzí - 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až čtvrtek 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7080,- Kč.
 
Hrube Wyżne
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Zakopane v 3hvězdičkovém ubytování Hrube Wyżne, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 1873,- Kč.
 
Duży
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Zakopane v 3hvězdičkovém ubytování Duży, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2935,- Kč.
 
Mały
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Zakopane v 3hvězdičkovém ubytování Mały, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2939,- Kč.
 
2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až neděle 3. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 2150,- Kč.
 
Antałówka 01
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Zakopane v hvězdičkovém ubytování Antałówka 01, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3398,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 263 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal