Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v říjnu 2020. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Říjen v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - říjen 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v říjnu 2020

Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 6760,- Kč.
 
Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 10174,- Kč.
 
Hotel Senator
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Senator, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 14104,- Kč.
 
Bursztyn Medical Spa Holiday Houses
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Bursztyn Medical Spa Holiday Houses, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 597,- Kč.
 
Bursztyn Medical Spa Holiday Houses
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Bursztyn Medical Spa Holiday Houses, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 895,- Kč.
 
Bursztyn Medical Spa Holiday Houses
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Bursztyn Medical Spa Holiday Houses, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 2088,- Kč.
 
Bursztyn Medical Spa&welness
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Bursztyn Medical Spa&welness, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 900,- Kč.
 
Galicja - Wieliczka- Kraków
Dovolená Polsko 2020 - Krakov v 3.5hvězdičkovém ubytování Galicja - Wieliczka- Kraków, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1890,- Kč.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2 Noci
Dovolená Polsko 2020 - Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2280,- Kč.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Polsko 2020 - Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apis: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3420,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 608 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal