Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baltské moře    >    

Baltské moře recenze - Baltské moře 2021 / 2022

Nejlépe hodnocené hotely v letovisku Baltské moře. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Polsku - Baltské moře. All Inclusive dovolená Baltské moře. Baltské moře 2021 / 2022.

Baltské moře s recenzemi 2021 / 2022

Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 440 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. duben až pátek 29. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 151 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3440,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Arka Medical Spa je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 440 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 6. května do neděle 8. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 160 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3440,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 440 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 11. květen až pátek 13. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 165 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3440,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Arka Medical Spa je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 440 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 30. května do středa 1. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 184 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3440,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 440 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 31. květen až čtvrtek 2. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 185 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3440,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Arka Medical Spa je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 160 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko v létě 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 10. června do pondělí 13. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 195 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5160,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 440 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko v létě 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. červen až neděle 19. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 202 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3440,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Arka Medical Spa je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 440 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko v létě 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 20. června do středa 22. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 205 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3440,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 160 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko v létě 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 22. červen až sobota 25. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 207 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5160,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Arka Medical Spa je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 800 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko v létě 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 25. června do úterý 28. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 210 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).

Zobrazeno 1-10 z 243 nalezených

Dovolenou Baltské moře 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021/2022 nebo například dovolenou Vietnam 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Zanzibar.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Polska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Polska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Baltské moře nebo sekci dovolená s dětmi.