Ubytování|Last Minute|Dovolená

Hotely v Polsku s recenzemi - Polsko 2021

Nejlépe hodnocené hotely v Polsku. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Polsku. All Inclusive dovolená Polsko. Polsko 2021.

Hotely v Polsku s nejlepšími recenzemi

Hotel Jantar Niechorze
★★★
👍👍👍👍👍
4.7/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Jantar Niechorze, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 9. říjen až sobota 16. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 7227,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec
★★★★
👍👍👍👍👍
4.4/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Król Plaza Spa & Wellness v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. červenec až neděle 1. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 14140,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec
★★★★
👍👍👍👍👍
4.4/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Król Plaza Spa & Wellness v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 18. srpen až středa 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře aktuálně ceně 14140,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec
★★★★
👍👍👍👍👍
4.4/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Król Plaza Spa & Wellness v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. září až úterý 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 117 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 7490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec
★★★★
👍👍👍👍👍
4.4/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Król Plaza Spa & Wellness v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 16. září až čtvrtek 23. září, s dopravou vlastní - například autem, za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 6590,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec
★★★★
👍👍👍👍👍
4.4/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Król Plaza Spa & Wellness v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 22. listopad až pondělí 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 5110,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec
★★★★
👍👍👍👍👍
4.4/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Król Plaza Spa & Wellness v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. prosinec až sobota 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 212 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 5110,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Turecko recenze, USA recenze, Vietnam recenze nebo například dovolenou Zanzibar recenze? Další možností je třeba Albánie recenze.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.