Moře v Polsku
Polské hory

Nejlépe hodnocené hotely v Polsku. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Polsku. ☀️ All Inclusive dovolená Polsko. Polsko 2020 / 2021.

1Polsko.cz    >    

Hotely v Polsku s nejlepšími recenzemi - Polsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Nejlépe hodnocené hotely podle termínu

Diune Hotel & Resort
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Diune Hotel & Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 8404,- Kč.
 
Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4040,- Kč.
 
Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 4040,- Kč.
 
Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3030,- Kč.
 
Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4040,- Kč.
 
Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3030,- Kč.
 
Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 4040,- Kč.
 
Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až úterý 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3030,- Kč.
 
Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4040,- Kč.
 
Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 10. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 4040,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 298 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal