Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v prosinci 2020. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - prosinec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v prosinci 2020

Baltic Park Fort - Świnoujście
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Baltic Park Fort - Świnoujście, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 12040,- Kč.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2 Noci
Dovolená Polsko 2020 - Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1940,- Kč.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Polsko 2020 - Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apis: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2910,- Kč.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Polsko 2020 - Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4850,- Kč.
 
Hotel Wolin
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolin, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 3920,- Kč.
 
Radisson Blu Resort - Świnoujście
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Radisson Blu Resort - Świnoujście, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 14280,- Kč.
 
Baltic Park Fort - Świnoujście
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Baltic Park Fort - Świnoujście, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 12040,- Kč.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Polsko 2020 - Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4850,- Kč.
 
Hotel Wolin
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolin, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 3480,- Kč.
 
Hotel Wolin
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolin, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 1740,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 151 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal