Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Polsku - prosinec 2021

Dovolená Polsko v prosinci 2021. Aktuální nabídka dovolené v Polsku v prosinci 2021. Zájezdy Polsko za nejvýhodnější ceny online.

Polsko v prosinci 2021

Hilton Swinoujscie Resort & Spa
★★★★★
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 203 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety aktuálně ceně 14910,- CZK.
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
★★★★★
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 204 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální online ceně 22220,- Kč.
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
★★★★★
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 204 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety aktuálně ceně 13320,- CZK.
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
★★★★★
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až čtvrtek 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 205 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální online ceně 29160,- Kč.
Hrube Wyżne
★★★
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Zakopane, v místě Apartmán Hrube Wyżne v 3hvězdičkovém ubytování Hrube Wyżne, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 205 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně aktuálně ceně 1873,- CZK.
Leonia
★★★
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Zakopane, v místě Apartmán Leonia v 3hvězdičkovém ubytování Leonia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 205 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2348,- Kč.
Na Wczasowej
★★★★
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Rekreační apartmán Na Wczasowej v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Na Wczasowej, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 205 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 2935,- CZK.
Diune Hotel By Zdrojowa
★★★★
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Diune Resort by Zdrojowa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diune Hotel By Zdrojowa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 6. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 207 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 2970,- Kč.
Holiday Inn Gdaňsk - City Centre
★★★★
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Holiday Inn Gdaňsk City Centre v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Gdaňsk - City Centre, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 6. prosinec až pondělí 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 7980,- CZK.
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
★★★★★
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. prosinec až neděle 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální online ceně 19880,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 44 nalezených

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Thajsko prosinec, Tunisko prosinec, Turecko prosinec nebo například dovolenou USA prosinec? Další možností je třeba Vietnam prosinec.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.