Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v prosinci 2021. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - prosinec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v prosinci 2021

Aquarion: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Zakopane v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquarion: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až sobota 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 7070,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2970,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až čtvrtek 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 990,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 3960,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 7400,- Kč.
 
Diune Hotel By Zdrojowa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diune Hotel By Zdrojowa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3960,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 14680,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 12300,- Kč.
 
Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až sobota 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6490,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9480,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 128 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal