Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Polska za nejlepší ceny online. ✅ Aktivní dovolená v Polsku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Polsko 2019/2020.

1Polsko.cz    >    

Poznávací zájezdy Polsko - Polsko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Polsko podle termínu

Adventní trhy v Krakově
Dovolená Polsko 2019 - Krakov v hvězdičkovém ubytování Adventní trhy v Krakově, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu sobota 30. listopad až sobota 30. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy poznávací, adventní levně se slevou 34 % v aktuální ceně 649,- Kč.
 
Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy)
Dovolená Polsko 2019 - Krakov v 3hvězdičkovém ubytování Adventní Krakow + WROCLAW (autobusem z Prahy), s délkou 2 dní. Pobyt v termínu sobota 30. listopad až neděle 1. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy poznávací, adventní levně se slevou 4 % v aktuální ceně 2690,- Kč.
 
Adventní KRAKOV
Dovolená Polsko 2019 - Krakov v hvězdičkovém ubytování Adventní KRAKOV, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu sobota 30. listopad až sobota 30. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 790,- Kč.
 
Adventní Krakov
Dovolená Polsko 2019 - Krakov v hvězdičkovém ubytování Adventní Krakov, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu sobota 7. prosinec až sobota 7. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 649,- Kč.
 
Adventní trhy v Krakově
Dovolená Polsko 2019 - Krakov v hvězdičkovém ubytování Adventní trhy v Krakově, s délkou 1 dní. Pobyt v termínu neděle 15. prosinec až neděle 15. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy poznávací, adventní levně se slevou 34 % v aktuální ceně 649,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal