Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka ubytování v Polsku s plnou penzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Polska s plnou penzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Polsku letecky levně. Ubytování v Polsku se stravou v ceně. Polsko 2021 / 2022.

1Polsko.cz    >    

Polsko s plnou penzí - Polsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Polsko s plnou penzí podle termínu

Hotel Polaris
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Polaris, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až pondělí 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6400,- Kč.
 
Hotel Polaris
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Polaris, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6400,- Kč.
 
Hotel Polaris
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Polaris, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. únor až úterý 16. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7680,- Kč.
 
Hotel Polaris
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Polaris, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 28. únor až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 10240,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 15840,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až úterý 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1602,- Kč.
 
Hotel Polaris
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Polaris, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 11520,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4806,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 3960,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 15840,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 284 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal