Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka ubytování v Polsku s plnou penzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Polska s plnou penzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Polsku letecky levně. Ubytování v Polsku se stravou v ceně. Polsko 2020 / 2021.

1Polsko.cz    >    

Polsko s plnou penzí - Polsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Polsko s plnou penzí podle termínu

Hotel Lambert Medical Spa
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lambert Medical Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 9500,- Kč.
 
Hotel Lidia Spa
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lidia Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9300,- Kč.
 
Marine Hotel By Zdrojowa
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Marine Hotel By Zdrojowa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9496,- Kč.
 
Hotel Cesarskie Ogrody
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Cesarskie Ogrody, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7622,- Kč.
 
Hotel Senator
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Senator, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10908,- Kč.
 
Hotel Siesta
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Siesta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5554,- Kč.
 
Baltic Park Fort By Zdrojowa
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Baltic Park Fort By Zdrojowa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 11420,- Kč.
 
Hotel Maximus
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Maximus, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 4399,- Kč.
 
Hotel Senator
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Senator, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 8185,- Kč.
 
Hotel New Skanpol
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel New Skanpol, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7901,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 61 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal