Ubytování|Last Minute|Dovolená

Lyžování v Polsku - Polsko 2021 / 2022

Lyžařské pobyty se skipasem, stravou a wellness. Lyžování s ubytováním v apartmánech v Polsku přímo na sjezdovce. Dovolená a Last Minute zájezdy All Inclusive levně. Polsko 2021 / 2022.

Lyžování Polsko 2021 / 2022

Skal
★★★★
 
  • 8 700 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Skal, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 14. duben až úterý 19. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 138 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8700,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Skal
★★★★
 
  • 8 700 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Skal od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. dubna do čtvrtek 28. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 147 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 8700,- Kč.
Interferie Medical Spa
★★★★
 
  • 8 757 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Interferie Medical Spa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 24. duben až sobota 30. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 148 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8757,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 7 920 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 24. dubna do neděle 1. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 148 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7920,- Kč.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 7 920 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. duben až pátek 6. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 154 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 7920,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 2 640 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 30. dubna do pondělí 2. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 154 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2640,- Kč.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 3 960 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. květen až neděle 8. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 159 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3960,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 2 640 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. května do sobota 7. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 159 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2640,- Kč.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 3 960 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 8. květen až středa 11. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 162 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3960,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 2 640 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 8. května do úterý 10. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 162 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2640,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 131 nalezených

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021, dovolenou Portugalsko 2021/2022 nebo například dovolenou Rakousko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Řecko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Polska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Polska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.