Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Zakopane v listopadu 2021. Zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu v Polsku. Zakopane All Inclusive - pobyty Polsko s ubytováním v luxusních hotelech.

1Polsko.cz    >    
Zakopane    >    

Dovolená Zakopane v listopadu - Listopad v Polsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Zakopane v listopadu 2021

Hrube Wyżne
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Zakopane v 3hvězdičkovém ubytování Hrube Wyżne, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za -2 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 37 %, v aktuální ceně 1481,- Kč.
 
Duży
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Zakopane v 3hvězdičkovém ubytování Duży, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za -2 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2934,- Kč.
 
Giewont View
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Zakopane v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Giewont View, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za -2 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2253,- Kč.
 
Tatra
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Zakopane v 3hvězdičkovém ubytování Tatra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za -2 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 3605,- Kč.
 
Domek U Sojdy
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Zakopane v hvězdičkovém ubytování Domek U Sojdy, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za -2 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2782,- Kč.
 
Gronik Zakopane
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Zakopane v hvězdičkovém ubytování Gronik Zakopane, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za -2 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2347,- Kč.
 
Leonia
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Zakopane v 3hvězdičkovém ubytování Leonia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za -2 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2348,- Kč.
 
Paweł
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Zakopane v 3hvězdičkovém ubytování Paweł, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za -2 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2347,- Kč.
 
Willa Czekan
Dovolená Polsko na podzim 2020 v lokalitě Zakopane v 3hvězdičkovém ubytování Willa Czekan, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za -2 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3521,- Kč.
 
Antałówka 01
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Zakopane v hvězdičkovém ubytování Antałówka 01, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. listopad až sobota 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 341 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3391,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 13 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Zakopane podle měsíce odjezdu

Zakopane All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal