Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baltské moře    >    

Dovolená Baltské moře v listopadu 2021 - Listopad v Polsku

Dovolená Baltské moře v listopadu 2021. Aktuální nabídka dovolené v Polsku v listopadu 2021. Zájezdy Baltské moře za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Baltské moře v listopadu 2021

Diune Resort By Zdrojowa
★★★★★
 • 1 585 Kč
 • 1 490 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Diune Resort By Zdrojowa, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až úterý 2. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 133 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 1490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Hilton Swinoujscie Resort & Spa
  ★★★★★
   
  • 3 580 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. listopadu do středa 3. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 133 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, v aktuální online ceně 3580,- Kč.
  Hilton Swinoujscie Resort & Spa
  ★★★★★
   
  • 15 080 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až neděle 7. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 133 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, aktuálně v ceně 15080,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Hilton Swinoujscie Resort & Spa
  ★★★★★
   
  • 16 700 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. listopadu do čtvrtek 11. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 133 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální online ceně 16700,- Kč.
  Diune Resort By Zdrojowa
  ★★★★★
   
  • 2 970 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Diune Resort By Zdrojowa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až pátek 5. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 134 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 2970,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Diune Resort By Zdrojowa
  ★★★★★
   
  • 3 960 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Diune Resort By Zdrojowa od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 2. listopadu do sobota 6. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 134 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 3960,- Kč.
  Hilton Swinoujscie Resort & Spa
  ★★★★★
   
  • 9 720 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až sobota 6. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 134 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, aktuálně v ceně 9720,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Hilton Swinoujscie Resort & Spa
  ★★★★★
   
  • 11 530 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 2. listopadu do úterý 9. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 134 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální online ceně 11530,- Kč.
  Hilton Swinoujscie Resort & Spa
  ★★★★★
   
  • 17 060 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až úterý 9. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 134 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, aktuálně v ceně 17060,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Sandra Spa
  ★★★
   
  • 11 060 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře, v místě Pogorzelica v 3hvězdičkovém ubytování Sandra Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 2. listopadu do úterý 9. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 134 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 11060,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 134 nalezených

  Dovolenou Baltské moře 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Jordánsko listopad, Kanárské ostrovy listopad, Kapverdské ostrovy listopad nebo například dovolenou Kuba listopad? Další možností je třeba Kypr listopad.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Baltské moře levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Baltské moře nebo sekci dovolená s dětmi.