Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v listopadu 2020. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - listopad 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v listopadu 2020

Baltic Park Fort - Świnoujście
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Baltic Park Fort - Świnoujście, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 12040,- Kč.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2 Noci
Dovolená Polsko 2020 - Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až úterý 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1940,- Kč.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Polsko 2020 - Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apis: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2910,- Kč.
 
Hotel Wolin
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolin, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 3480,- Kč.
 
Hotel Wolin
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolin, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6090,- Kč.
 
Radisson Blu Resort - Świnoujście
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Radisson Blu Resort - Świnoujście, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 14280,- Kč.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Polsko 2020 - Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4850,- Kč.
 
Hotel Wolin
Dovolená Polsko 2020 - Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolin, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 3920,- Kč.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Polsko 2020 - Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3880,- Kč.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Polsko 2020 - Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4850,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 208 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal