Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Polsku - listopad 2021

Dovolená Polsko v listopadu 2021. Aktuální nabídka dovolené v Polsku v listopadu 2021. Zájezdy Polsko za nejvýhodnější ceny online.

Polsko v listopadu 2021

Diune Hotel By Zdrojowa
★★★★
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Diune Resort by Zdrojowa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diune Hotel By Zdrojowa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až čtvrtek 11. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 173 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně aktuálně ceně 7920,- CZK.
Galicja - Wieliczka- Kraków
★★★★
 • Bar
 • Bowling
 • Fitness
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • Tenis
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Krakov, v místě Galicja (Wieliczka) v 3.5hvězdičkovém ubytování Galicja - Wieliczka- Kraków, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až čtvrtek 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 173 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1890,- Kč.
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
★★★★★
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až neděle 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 173 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně aktuálně ceně 8350,- CZK.
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
★★★★★
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až sobota 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 173 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, v aktuální online ceně 6560,- Kč.
Diune Hotel By Zdrojowa
★★★★
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Diune Resort by Zdrojowa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diune Hotel By Zdrojowa, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až pondělí 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 174 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně aktuálně ceně 4950,- CZK.
Galicja - Wieliczka- Kraków
★★★★
 • Bar
 • Bowling
 • Fitness
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • Tenis
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Krakov, v místě Galicja (Wieliczka) v 3.5hvězdičkovém ubytování Galicja - Wieliczka- Kraków, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až pátek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 174 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1890,- Kč.
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
★★★★★
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až úterý 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 174 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně aktuálně ceně 9940,- CZK.
Diune Hotel By Zdrojowa
★★★★
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Diune Resort by Zdrojowa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diune Hotel By Zdrojowa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. listopad až neděle 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 175 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 2970,- Kč.
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
★★★★★
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Hilton Swinoujscie Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. listopad až pondělí 15. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 175 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, u moře, s výlety aktuálně ceně 18290,- CZK.
Diune Hotel By Zdrojowa
★★★★
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Diune Resort by Zdrojowa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diune Hotel By Zdrojowa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. listopad až pondělí 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 176 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 2970,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 95 nalezených

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovinsko listopad, Spojené arabské emiráty listopad, Srí Lanka listopad nebo například dovolenou Španělsko listopad? Další možností je třeba Thajsko listopad.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.