Ubytování|Last Minute|Dovolená

Letní dovolená v Polsku - Polsko 2023/2024

Letní dovolená v Polsku 2023/2024. Aktuální nabídka letní dovolené v Polsku za nejlepší ceny online. Letní pobyty a prázdniny s dětmi v Polsku. Polsko 2023/2024.

Letní dovolená v Polsku

Dovolená Polsko v létě 2024 v letovisku Sudety, Baltské moře, Pogorzelica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sandra Spa Karpacz, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 1. červen až středa 5. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 252 dní za aktuální cenu 7660,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Na základě 16 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Sandra Spa Karpacz 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Letní dovolená v Polsku - Polsko 2023/2024
Sandra Spa Karpacz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 660 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (16 hodnocení)
Dovolená v Polsku v létě 2024 v lokalitě Sudety, Baltské moře, Pogorzelica, v místě Pogorzelica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sandra Spa Karpacz od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 2. června do neděle 9. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 253 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Polska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 14560,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Sandra Spa Karpacz je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 16 cestovatelů).
Letní dovolená v Polsku
Sandra Spa Karpacz
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 560 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (16 hodnocení)
Dovolená Polsko v létě 2024 v letovisku Krakov, Residence Nosalowy Dwor (MALOPOLSKIE) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Residence Nosalowy Dwor (Malopolskie), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 4. červen až sobota 8. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 255 dní za aktuální cenu 6802,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.

Atributy: s masážemi, s restaurací, s vířivkou, wellness pobyt.
Letní dovolená v Polsku - Polsko 2023/2024 - Residence Nosalowy Dwor (Malopolskie)
Residence Nosalowy Dwor (Malopolskie)
★★★★★
 • 7 160 Kč
 • 6 802 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená v Polsku v létě 2024 v lokalitě Krakov, Residence Nosalowy Dwor (MALOPOLSKIE), v místě Residence Nosalowy Dwor (MALOPOLSKIE) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Residence Nosalowy Dwor (Malopolskie) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 7. června do pondělí 10. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 258 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Polska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 5102,- Kč.

  Atributy: s masážemi, s restaurací, s vířivkou, wellness pobyt.
  Letní dovolená v Polsku - Polsko 2023/2024 - Residence Nosalowy Dwor (Malopolskie)
  Residence Nosalowy Dwor (Malopolskie)
  ★★★★★
  • 5 371 Kč
  • 5 102 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Polsko v létě 2024 v letovisku Krakov, Residence Nosalowy Dwor (MALOPOLSKIE) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Residence Nosalowy Dwor (Malopolskie), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 10. červen až pátek 14. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 261 dní za aktuální cenu 6802,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.

  Atributy: s masážemi, s restaurací, s vířivkou, wellness pobyt.
  Letní dovolená v Polsku - Polsko 2023/2024 - Residence Nosalowy Dwor (Malopolskie)
  Residence Nosalowy Dwor (Malopolskie)
  ★★★★★
  • 7 160 Kč
  • 6 802 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená v Polsku v létě 2024 v lokalitě Sudety, Baltské moře, Pogorzelica, v místě Pogorzelica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sandra Spa Karpacz od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 11. června do úterý 18. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 262 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Polska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 14560,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Sandra Spa Karpacz je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 16 cestovatelů).
  Letní dovolená v Polsku - Sandra Spa Karpacz
  Sandra Spa Karpacz
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 14 560 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (16 hodnocení)
  Dovolená Polsko v létě 2024 v letovisku Sudety, Buczyński Medical & Spa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Buczyński Medical & Spa, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 14. červen až středa 19. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 265 dní za aktuální cenu 8300,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Na základě 8 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Buczyński Medical & Spa 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).

  Atributy: s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.
  Letní dovolená v Polsku - Buczyński Medical & Spa
  Buczyński Medical & Spa
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 8 300 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (8 hodnocení)
  Dovolená v Polsku v létě 2024 v lokalitě Sudety, Baltské moře, Pogorzelica, v místě Pogorzelica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sandra Spa Karpacz od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 20. června do neděle 23. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 271 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Polska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6480,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Sandra Spa Karpacz je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 16 cestovatelů).
  Letní dovolená v Polsku - Sandra Spa Karpacz
  Sandra Spa Karpacz
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 6 480 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (16 hodnocení)
  Dovolená Polsko v létě 2024 v letovisku Sudety, Buczyński Medical & Spa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Buczyński Medical & Spa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 25. červen až pátek 28. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 276 dní za aktuální cenu 5520,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Na základě 8 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Buczyński Medical & Spa 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).

  Atributy: s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.
  Letní dovolená v Polsku - Buczyński Medical & Spa
  Buczyński Medical & Spa
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 520 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (8 hodnocení)
  Dovolená v Polsku v létě 2024 v lokalitě Sudety, Medi Spa Bialy Kamien, v místě Medi Spa Bialy Kamien v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Medi Spa Bialy Kamien od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 26. června do pondělí 1. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 277 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Polska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 9785,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Medi Spa Bialy Kamien je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).

  Atributy: lyžařské středisko, s masážemi, s restaurací, s vířivkou, se saunou, wellness pobyt.
  Medi Spa Bialy Kamien
  Medi Spa Bialy Kamien
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 10 300 Kč
  • 9 785 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 40 nalezených

  Dovolenou Polsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Thajsko letní dovolená, Tunisko letní dovolená, Turecko letní dovolená nebo například dovolenou USA letní dovolená? Další možností je třeba Vietnam letní dovolená.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Polska 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Polska letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.