Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baltské moře    >    

Dovolená Baltské moře v lednu 2022 - Leden v Polsku

Dovolená a Last Minute zájezdy Baltské moře v lednu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Polsku v lednu 2022. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Baltské moře v lednu 2022

Villa Antares
★★
 
 • 5 200 Kč

Detail

Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Villa Antares, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 13. leden až čtvrtek 16. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za -203 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Rekreační Dům Jantarowo
★★
 
 • 2 462 Kč

Detail

Dovolená Polsko v zimě 2022 v resortu Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Dům Jantarowo od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 1. ledna do sobota 8. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 150 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2462,- Kč.
Wolin
★★★
 
 • 11 760 Kč

Detail

Dovolená Polsko v zimě 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wolin, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 5. leden až neděle 30. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 154 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, aktuálně v ceně 11760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Rekreační Dům Bursztynowa
★★★
 
 • 2 288 Kč

Detail

Dovolená Polsko v zimě 2022 v resortu Baltské moře, v místě Rekreační dům Bursztynowa v 3hvězdičkovém ubytování Rekreační Dům Bursztynowa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 8. ledna do sobota 15. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 157 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2288,- Kč.
Rekreační Dům Jantarowo
★★
 
 • 1 957 Kč

Detail

Dovolená Polsko v zimě 2022 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Dům Jantarowo, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 8. leden až sobota 15. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 157 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1957,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Holiday Inn Gdaňsk City Centre
★★
 
 • 5 700 Kč

Detail

Dovolená Polsko v zimě 2021 v resortu Baltské moře, v místě Holiday Inn Gdaňsk City Centre v ?hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Gdaňsk City Centre od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 13. ledna do středa 6. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 162 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute silvestr 2022/2021, zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 5700,- Kč.
Aurora Family And Spa
★★★★
 • Bar
 • Bowling
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • 5 074 Kč
 • 4 770 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Nejnovější recenze: Skvělé

  Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Aurora Family and Spa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family And Spa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 15. leden až pátek 17. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 164 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute silvestr 2022/2021, zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 4770,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Rekreační Dům Bursztynowa
  ★★★
   
  • 2 288 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v zimě 2022 v resortu Baltské moře, v místě Rekreační dům Bursztynowa v 3hvězdičkovém ubytování Rekreační Dům Bursztynowa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 15. ledna do sobota 22. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 164 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2288,- Kč.
  Rekreační Dům Jantarowo
  ★★
   
  • 1 957 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v zimě 2022 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Dům Jantarowo, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 15. leden až sobota 22. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 164 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1957,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Rekreační Dům Bursztynowa
  ★★★
   
  • 2 288 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v zimě 2022 v resortu Baltské moře, v místě Rekreační dům Bursztynowa v 3hvězdičkovém ubytování Rekreační Dům Bursztynowa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 22. ledna do sobota 29. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 171 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2288,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 12 nalezených

  Dovolenou Baltské moře 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovensko 2021, dovolenou Slovinsko 2021, dovolenou Spojené arabské emiráty 2021/2022 nebo například dovolenou Srí Lanka 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Španělsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Baltské moře levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Baltské moře nebo sekci dovolená s dětmi.