Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v lednu 2022. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v lednu v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Leden v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - leden 2022

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v lednu 2022

Bursztynowa
Dovolená Polsko v zimě 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Bursztynowa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 302 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2707,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko v zimě 2022 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až úterý 4. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 302 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9540,- Kč.
 
Jantarowo Ii
Dovolená Polsko v zimě 2022 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Jantarowo Ii, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. leden až sobota 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1957,- Kč.
 
Na Wczasowej
Dovolená Polsko v zimě 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Na Wczasowej, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. leden až sobota 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2651,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal