Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v lázních za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive a Last Minute pobyty v lázních v Polsku výhodně se slevou. Dotované lázeňské zájezdy pro seniory 55+. Polsko 2021 / 2022.

1Polsko.cz    >    

Polské lázně - Polsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Polské lázně podle termínu

Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. únor až pátek 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 11900,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 22. únor až středa 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 14710,- Kč.
 
Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 23. únor až úterý 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5320,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. únor až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 13120,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 25. únor až úterý 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 12300,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 26. únor až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 14680,- Kč.
 
Gerlach House & Spa Z Sauną
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Zakopane v hvězdičkovém ubytování Gerlach House & Spa Z Sauną, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4021,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 12100,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 28. únor až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, v aktuální ceně 9740,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 28. únor až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 14710,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 285 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal