Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baltské moře    >    

Dovolená Baltské moře v květnu 2022 - Květen v Polsku

Dovolená Baltské moře v květnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Polsku v květnu 2022. Zájezdy Baltské moře za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Baltské moře v květnu 2022

Erholungshaus Borgata
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 380 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře, v místě Erholungshaus Borgata v ?hvězdičkovém ubytování Erholungshaus Borgata, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 6. květen až pátek 13. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 224 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9380,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Recenze ubytovacího zařízení Erholungshaus Borgata je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Erholungshaus Borgata
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 040 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře, v místě Erholungshaus Borgata v ?hvězdičkovém ubytování Erholungshaus Borgata od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 6. května do čtvrtek 12. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 224 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8040,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Erholungshaus Borgata
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 040 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře, v místě Erholungshaus Borgata v ?hvězdičkovém ubytování Erholungshaus Borgata, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. květen až pátek 13. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 225 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8040,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Recenze ubytovacího zařízení Erholungshaus Borgata je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Olymp Iv
★★★★
 
  • 10 320 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olymp Iv od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. května do sobota 14. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 225 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 10320,- Kč.
Cristal Spa
★★★★
 
  • 7 560 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Spa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 8. květen až sobota 14. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 226 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7560,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Cristal Spa
★★★★
 
  • 8 820 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 9. května do pondělí 16. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 227 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8820,- Kč.
Atrium
★★
 
  • 8 160 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Vše bylo O.K. Ubytování, strava, milý personál, čistá pláž i moře, sice poměrně dost lidí, ovšem s tím jsme počítali-nádherná dovolená.

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Atrium, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 11. květen až úterý 17. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 229 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 8160,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Cristal Spa
★★★★
 
  • 6 300 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Spa od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 12. května do úterý 17. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 230 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6300,- Kč.
Ikar Plaza
★★★★
 
  • 11 520 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ikar Plaza, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 14. květen až sobota 21. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 232 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 11520,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Erholungshaus Borgata
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 380 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře, v místě Erholungshaus Borgata v ?hvězdičkovém ubytování Erholungshaus Borgata od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 22. května do neděle 29. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 240 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9380,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 19 nalezených

Ads

Dovolenou Baltské moře 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Řecko 2021, dovolenou Slovensko 2021, dovolenou Slovinsko 2021/2022 nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Srí Lanka.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Baltské moře levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Baltské moře nebo sekci dovolená s dětmi.