Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Polsku - květen 2022

Dovolená Polsko v květnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Polsku v květnu 2022. Zájezdy Polsko za nejvýhodnější ceny online.

Polsko v květnu 2022

Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 440 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. květen až středa 4. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 197 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3440,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Recenze ubytovacího zařízení Arka Medical Spa je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Wolin
★★★
 
  • 3 930 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wolin od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. května do čtvrtek 5. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 197 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3930,- Kč.
Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 440 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. květen až čtvrtek 5. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 198 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3440,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Recenze ubytovacího zařízení Arka Medical Spa je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Erholungshaus Borgata
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 380 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře, v místě Erholungshaus Borgata v ?hvězdičkovém ubytování Erholungshaus Borgata od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. května do úterý 10. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 198 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9380,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 2 640 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. květen až čtvrtek 5. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 198 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2640,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Apis
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 020 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apis od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. května do úterý 10. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 199 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7020,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Apis
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 2 340 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (10 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apis, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. květen až pátek 6. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 199 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2340,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Recenze ubytovacího zařízení Apis je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Indigo Krakow - Old Town
★★★
 
  • 7 190 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Krakov, v místě Indigo Krakow - Old Town v 3hvězdičkovém ubytování Indigo Krakow - Old Town od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. května do neděle 8. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 199 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7190,- Kč.
Wolin
★★★
 
  • 3 930 Kč

Detail

Dovolená Polsko na jaře 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wolin, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. květen až sobota 7. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 199 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3930,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Arka Medical Spa
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 160 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Polsko na jaře 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arka Medical Spa od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. května do neděle 8. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 200 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5160,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 93 nalezených

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovensko květen, Slovinsko květen, Spojené arabské emiráty květen nebo například dovolenou Srí Lanka květen? Další možností je třeba Španělsko květen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Polsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.