Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v květnu 2021. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - květen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v květnu 2021

Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 13720,- Kč.
 
Baltyk: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Baltyk: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12720,- Kč.
 
Domek U Sojdy
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Zakopane v hvězdičkovém ubytování Domek U Sojdy, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4114,- Kč.
 
Galicja - Wieliczka- Kraków
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v 3.5hvězdičkovém ubytování Galicja - Wieliczka- Kraków, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1890,- Kč.
 
Hotel Ester V Krakově
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ester V Krakově, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1680,- Kč.
 
Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12490,- Kč.
 
Sandra Spa - Pogorzelica
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sandra Spa - Pogorzelica, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12500,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2980,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4560,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 13410,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 213 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal