Ubytování|Last Minute|Dovolená

Krakov    >    

Valley Golf & Country Club v Polsku

Valley Golf & Country Club s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v Polsku v lokalitě Krakov - Valley Golf & Country Club. Last Minute a All Inclusive pobyty v polské lokalitě Krakov 2021 / 2022.

Ads

Valley Golf & Country Club - volné termíny

Valley Golf & Country Club - Snídaně
★★
 •  
 •  
  • 6 490 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 5. říjen až pátek 8. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Valley Golf & Country Club - Snídaně
  ★★
 •  
 •  
  • 9 790 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 5. listopadu do středa 10. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 42 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9790,- Kč.
  Valley Golf & Country Club - Snídaně
  ★★
 •  
 •  
  • 6 490 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 20. listopad až úterý 23. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 57 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Valley Golf & Country Club - Snídaně
  ★★
 •  
 •  
  • 9 790 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v zimě 2021 v resortu Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 8. prosince do pondělí 13. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 75 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9790,- Kč.
  Valley Golf & Country Club - Snídaně
  ★★
 •  
 •  
  • 6 490 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v zimě 2021 v lokalitě Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 14. prosinec až pátek 17. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 81 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.

  Ads

  Dovolenou Krakov 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021, dovolenou Portugalsko 2021/2022 nebo například dovolenou Rakousko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Rumunsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Krakov levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Krakov nebo sekci dovolená s dětmi.