Ubytování|Last Minute|Dovolená

Informace o Polsku s možností přidat odkaz - Polsko 2021

Všeobecné informace o Polsku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v Polsku, informace o zájezdech a bezpečnost. Polsko 2021.

Polsko - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající pobyty v Polsku především v lokalitách Baltské moře, Krakov a Zakopane naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Polsku jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny v Polsku

Zajímají vás jak draho je v Polsku? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené v Polsku.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Polska můžeme doporučit weby Dovolená Polsko a Polsko Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci v Polsku naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Informace o 1polsko.cz

Informace o doméně 1polsko.cz naleznete 1polsko.cz.

Počasí v Polsku

Jaké je aktuální počasí v Polsku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Zelené osvědčení

V Polska a dalších státech EU si můžete užít dovolenou s digitálním zeleným certifikátem. Tento Covid pas opravňuje občana Evropské unie k návštěvě všech států Evropské unie. Zájezdy do zemí se zeleným osvědčením naleznete na webu zeleneosvedceni.cz.

Vyhlídkové lety

Cestu do Polska si můžete zpříjemnit vyhlídkovým letem poblíž hranic. Oblíbená místa pro vyhlídkové lety u polských hranic jou Hradec Králové, Jeseník, Ostrava či Frýdek-Místek. Využít můžete vyhlídkové lety balonem, vyhlídkové lety letadlem nebo vyhlídkové lety vrtulníkem.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Polsku? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní URL o Polsku. Pokud máte vlastní internetové stránky o Polsku, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Thajsko Informace, Tunisko Informace, Turecko Informace nebo například dovolenou USA Informace? Další možností je třeba Vietnam Informace.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.