Ubytování|Last Minute|Dovolená

Informace o Polsku s možností přidat odkaz - Polsko 2021 / 2022

Všeobecné informace o Polsku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v Polsku, informace o zájezdech a bezpečnost. Polsko 2021 / 2022.

Polsko - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající pobyty v Polsku především v lokalitách Baltské moře, Krakov a Zakopane naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Polsku jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny v Polsku

Zajímají vás jak draho je v Polsku? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené v Polsku.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Polska můžeme doporučit weby Dovolená Polsko a Polsko Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci v Polsku naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Informace o 1polsko.cz

Informace o doméně 1polsko.cz naleznete 1polsko.cz.

Počasí v Polsku

Jaké je aktuální počasí v Polsku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Zelené osvědčení

V Polska a dalších státech EU si můžete užít dovolenou s digitálním zeleným certifikátem. Tento Covid pas opravňuje občana Evropské unie k návštěvě všech států Evropské unie. Zájezdy do zemí se zeleným osvědčením naleznete na webu zeleneosvedceni.cz.

Vyhlídkové lety

Cestu do Polska si můžete zpříjemnit vyhlídkovým letem poblíž hranic. Oblíbená místa pro vyhlídkové lety u polských hranic jsou Hradec Králové, Jeseník, Ostrava či Frýdek-Místek. Využít můžete vyhlídkové lety balonem, vyhlídkové lety letadlem nebo vyhlídkové lety vrtulníkem.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Polsku? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní URL o Polsku. Pokud máte vlastní internetové stránky o Polsku, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Thajsko - informace o dovolené, Tunisko - informace o dovolené, Turecko - informace o dovolené nebo například dovolenou USA - informace o dovolené? Další možností je třeba Vietnam - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Polsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.