Ubytování|Last Minute|Dovolená

Ubytování na horách v Polsku - Dovolená Polsko 2021

Aktuální nabídka ubytování na horách v Polsku levně. Last Minute dovolená na horách v Polsku. Lyžařské zájezdy na hory do Polska. Dovolená Polsko 2021.

Ubytování na horách podle termínu

Grand Laola
★★★★
 
  • 5 280 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Laola, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. srpen až čtvrtek 2. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 70 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5280,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Akces Medical Spa
★★★
 
  • 5 160 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Akces Medical Spa od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 1. září do sobota 4. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 72 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5160,- Kč.
Grand Laola
★★★★
 
  • 6 600 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Laola, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až úterý 7. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 73 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 6600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Grand Laola
★★★★
 
  • 7 920 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Laola od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 5. září do sobota 11. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 76 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7920,- Kč.
Grand Laola
★★★★
 
  • 7 920 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Laola, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 6. září až neděle 12. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 77 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 7920,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Amberia
★★★
 
  • 5 600 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Amberia od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 7. září do sobota 11. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 78 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5600,- Kč.
Akces Medical Spa
★★★
 
  • 8 400 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Akces Medical Spa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 8. září až úterý 14. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 79 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Akces Medical Spa
★★★
 
  • 8 400 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Akces Medical Spa od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 10. září do čtvrtek 16. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 81 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 8400,- Kč.
Amberia
★★★
 
  • 8 400 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Amberia, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. září až pátek 17. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 82 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Akces Medical Spa
★★★
 
  • 5 600 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Akces Medical Spa od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 13. září do pátek 17. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 84 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5600,- Kč.

Zobrazeno 21-30 z 37 nalezených

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Řecko 2021, dovolenou Slovensko 2021, dovolenou Slovinsko 2021/2022 nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Srí Lanka.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Polsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.