Ubytování|Last Minute|Dovolená

Golf Polsko - Polsko 2021

Aktuální nabídka luxusních golfových zájezdů do Polska 2021. Dovolená s golfem All Inclusive. Golfové pobyty v Polsku 2021 pro začátečníky i profesionály. Cestování za golfovými zážitky do Polska. Polsko 2021.

Golf v Polsku 2021

Valley Golf & Country Club
★★
 
  • 5 090 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 10. srpen až čtvrtek 12. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Valley Golf & Country Club
★★
 
  • 9 790 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 11. srpna do pondělí 16. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9790,- Kč.
Valley Golf & Country Club
★★
 
  • 9 790 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 13. srpen až středa 18. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Valley Golf & Country Club
★★
 
  • 6 490 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 14. srpna do úterý 17. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6490,- Kč.
Valley Golf & Country Club
★★
 
  • 12 490 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 29. srpen až neděle 5. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 25 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 12490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Valley Golf & Country Club
★★
 
  • 6 490 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 7. září do pátek 10. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 34 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6490,- Kč.
Valley Golf & Country Club
★★
 
  • 12 490 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. září až čtvrtek 16. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 36 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 12490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Valley Golf & Country Club
★★
 
  • 5 090 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 12. září do úterý 14. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 39 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5090,- Kč.
Valley Golf & Country Club
★★
 
  • 5 090 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 20. září až středa 22. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 47 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Valley Golf & Country Club
★★
 
  • 6 490 Kč

Detail

Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Krakov, v místě Valley Golf & Country Club v ?hvězdičkovém ubytování Valley Golf & Country Club od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 22. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 49 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6490,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 34 nalezených

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Portugalsko 2021, dovolenou Rakousko 2021, dovolenou Rumunsko 2021/2022 nebo například dovolenou Řecko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Slovensko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Polsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.