Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v dubnu 2021. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v dubnu v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Duben v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - duben 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v dubnu 2021

Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 16330,- Kč.
 
Hotel Ester V Krakově
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ester V Krakově, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pátek 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1560,- Kč.
 
Hotel Vestina: Rekreační Pobyt - 4 Noci
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vestina: Rekreační Pobyt - 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4520,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pátek 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1580,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až středa 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 14580,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pátek 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 990,- Kč.
 
Apartresort Verano Suites
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartresort Verano Suites, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 8090,- Kč.
 
Aquarion: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Zakopane v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquarion: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pondělí 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 4570,- Kč.
 
Diune Hotel By Zdrojowa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diune Hotel By Zdrojowa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až neděle 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 13177,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až čtvrtek 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 27017,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 250 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal