Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v dubnu 2021. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v dubnu v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Duben v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - duben 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v dubnu 2021

Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 12715,- Kč.
 
Diune Hotel By Zdrojowa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diune Hotel By Zdrojowa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až úterý 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné p, v aktuální ceně 17176,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až středa 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 14340,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 16330,- Kč.
 
Hotel Polaris
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Polaris, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až úterý 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6900,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 18440,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pátek 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 990,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až úterý 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 123 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 10760,- Kč.
 
Hotel Ester V Krakově
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ester V Krakově, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až neděle 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 123 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3120,- Kč.
 
Hotel Polaris
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Polaris, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až středa 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 123 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7900,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 230 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal