Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baltské moře    >    

Dovolená Baltské moře v červenci 2022 - Červenec v Polsku

Dovolená Baltské moře v červenci 2022. Aktuální nabídka dovolené v Polsku v červenci 2022. Zájezdy Baltské moře za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Baltské moře v červenci 2022

Atrium
★★
 
  • 14 840 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Vše bylo O.K. Ubytování, strava, milý personál, čistá pláž i moře, sice poměrně dost lidí, ovšem s tím jsme počítali-nádherná dovolená.

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Atrium, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až pátek 8. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 280 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 14840,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Cristal Spa
★★★★
 
  • 12 540 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Spa od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do čtvrtek 7. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 280 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 12540,- Kč.
Cristal Spa
★★★★
 
  • 12 540 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Spa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až pátek 8. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 281 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 12540,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Cristal Spa
★★★★
 
  • 10 450 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Spa od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. července do čtvrtek 7. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 281 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 10450,- Kč.
Ikar Plaza
★★★★
 
  • 13 910 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ikar Plaza, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až sobota 9. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 281 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 13910,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Erholungshaus Borgata
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 300 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře, v místě Erholungshaus Borgata v ?hvězdičkovém ubytování Erholungshaus Borgata od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 3. července do pátek 8. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 282 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9300,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Erholungshaus Borgata
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 020 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře, v místě Erholungshaus Borgata v ?hvězdičkovém ubytování Erholungshaus Borgata, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. červenec až neděle 10. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 282 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13020,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku. Recenze ubytovacího zařízení Erholungshaus Borgata je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Cristal Spa
★★★★
 
  • 10 450 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Spa od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 4. července do sobota 9. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 283 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 10450,- Kč.
Atrium
★★
 
  • 10 770 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Vše bylo O.K. Ubytování, strava, milý personál, čistá pláž i moře, sice poměrně dost lidí, ovšem s tím jsme počítali-nádherná dovolená.

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Atrium, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 5. červenec až neděle 10. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 284 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 10770,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Cristal Spa
★★★★
 
  • 12 540 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristal Spa od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 5. července do pondělí 11. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 284 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 12540,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 65 nalezených

Dovolenou Baltské moře 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Mauricius červenec, Německo červenec, Omán červenec nebo například dovolenou Polsko červenec? Další možností je třeba Portugalsko červenec.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Baltské moře levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Baltské moře nebo sekci dovolená s dětmi.