Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v červenci 2021. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - červenec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v červenci 2021

Galicja - Wieliczka- Kraków
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krakov v 3.5hvězdičkovém ubytování Galicja - Wieliczka- Kraków, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1890,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 25830,- Kč.
 
Olymp Iii - Kołobrzeg
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olymp Iii - Kołobrzeg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12530,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až úterý 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 159 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 17920,- Kč.
 
Hotel Ester V Krakově
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krakov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ester V Krakově, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pondělí 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 159 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4680,- Kč.
 
Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pondělí 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 159 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6490,- Kč.
 
Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krakov v hvězdičkovém ubytování Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 159 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12490,- Kč.
 
Sandra Spa - Pogorzelica
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sandra Spa - Pogorzelica, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 159 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 15190,- Kč.
 
Antałówka 01
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Zakopane v hvězdičkovém ubytování Antałówka 01, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 160 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 5021,- Kč.
 
Mały
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Zakopane v 3hvězdičkovém ubytování Mały, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 160 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 4113,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 176 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal