Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v červenci 2021. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - červenec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v červenci 2021

Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 14140,- Kč.
 
Trofana Wellness & Spa - Międzyzdroje
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Trofana Wellness & Spa - Międzyzdroje, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12460,- Kč.
 
Borgata - Ustronie Morskie
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Borgata - Ustronie Morskie, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 11760,- Kč.
 
Galicja - Wieliczka- Kraków
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krakov v 3.5hvězdičkovém ubytování Galicja - Wieliczka- Kraków, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1890,- Kč.
 
Holiday Inn Gdaňsk - City Center
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Gdaňsk - City Center, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9790,- Kč.
 
Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 14140,- Kč.
 
Sandra Spa - Pogorzelica
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sandra Spa - Pogorzelica, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 15190,- Kč.
 
Trofana Wellness & Spa - Międzyzdroje
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Trofana Wellness & Spa - Międzyzdroje, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12460,- Kč.
 
Ppo682
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Ppo682, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 3132,- Kč.
 
Ppo811
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Ppo811, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 3990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 222 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal