Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Polsku - červenec 2022

Dovolená Polsko v červenci 2022. Aktuální nabídka dovolené v Polsku v červenci 2022. Zájezdy Polsko za nejvýhodnější ceny online.

Polsko v červenci 2022

Aurora Family And Spa
★★★★
 • Bar
 • Bowling
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • 10 750 Kč
 • 10 320 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře, v místě Aurora Family and Spa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family And Spa, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až úterý 14. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 332 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute silvestr 2022/2021, zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 10320,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Rekreační Dům Bursztynowa
  ★★★
   
  • 3 755 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře, v místě Rekreační dům Bursztynowa v 3hvězdičkovém ubytování Rekreační Dům Bursztynowa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. července do sobota 9. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 332 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3755,- Kč.
  Rekreační Dům Bursztynowa
  ★★★
   
  • 3 755 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře, v místě Rekreační dům Bursztynowa v 3hvězdičkovém ubytování Rekreační Dům Bursztynowa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. červenec až sobota 16. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 339 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3755,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Rekreační Dům Modlinek
  ★★
   
  • 4 986 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře, v místě Rekreační dům Modlinek v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Dům Modlinek od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. července do sobota 16. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 339 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4986,- Kč.
  2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
  ★★
   
  • 2 096 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Krakov v ?hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 16. červenec až neděle 17. červenec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 346 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 2096,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Rekreační Dům Sianożęty
  ★★
   
  • 4 255 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře, v místě Rekreační dům Sianożęty v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Dům Sianożęty od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 16. července do sobota 23. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 346 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4255,- Kč.
  Olymp Iv
  ★★★★
   
  • 13 420 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olymp Iv, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. červenec až sobota 30. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 353 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 13420,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Rekreační Apartmán Na Wczasowej
  ★★★★
   
  • 4 644 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře, v místě Rekreační apartmán Na Wczasowej v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rekreační Apartmán Na Wczasowej od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. července do sobota 30. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 353 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4644,- Kč.
  Nostalgia
  ★★
   
  • 3 854 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře, v místě Nostalgia v ?hvězdičkovém ubytování Nostalgia, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. červenec až sobota 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 360 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3854,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Rekreační Dům Nemo
  ★★
   
  • 5 055 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře, v místě Rekreační dům Nemo v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Dům Nemo od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 30. července do sobota 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 360 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5055,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

  Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Albánie červenec, Bali červenec, Bulharsko červenec nebo například dovolenou Černá Hora červenec? Další možností je třeba Česká republika červenec.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Polsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.