Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v červnu 2021. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červen v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - červen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v červnu 2021

Holiday Inn Gdaňsk - City Center
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Gdaňsk - City Center, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 222 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 10990,- Kč.
 
Holiday Inn Gdaňsk - City Center
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Gdaňsk - City Center, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pondělí 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 222 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9790,- Kč.
 
Sandra Spa - Pogorzelica
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sandra Spa - Pogorzelica, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 222 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12980,- Kč.
 
Borgata - Ustronie Morskie
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Borgata - Ustronie Morskie, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 8120,- Kč.
 
Holiday Inn Gdaňsk - City Center
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Gdaňsk - City Center, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 10990,- Kč.
 
Sandra Spa - Pogorzelica
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sandra Spa - Pogorzelica, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12980,- Kč.
 
Borgata - Ustronie Morskie
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Borgata - Ustronie Morskie, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 224 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 8120,- Kč.
 
Sandra Spa - Pogorzelica
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sandra Spa - Pogorzelica, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 224 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12500,- Kč.
 
Trofana Wellness & Spa - Międzyzdroje
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Trofana Wellness & Spa - Międzyzdroje, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 224 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9030,- Kč.
 
Galicja - Wieliczka- Kraków
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Krakov v 3.5hvězdičkovém ubytování Galicja - Wieliczka- Kraków, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 225 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1890,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 165 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal