Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Polsku - červen 2022

Dovolená Polsko v červnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Polsku v červnu 2022. Zájezdy Polsko za nejvýhodnější ceny online.

Polsko v červnu 2022

2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa
★★
 
  • 2 096 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v lokalitě Krakov v ?hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až neděle 5. červen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 304 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 2096,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Rekreační Dům Mały Dworek
★★
 
  • 2 651 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v resortu Baltské moře, v místě Rekreační dům Mały dworek v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Dům Mały Dworek od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. června do sobota 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 304 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2651,- Kč.
Zájazd: Krakow, Wieliczka A Zakopane
★★
 
  • 2 096 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v lokalitě Krakov v ?hvězdičkovém ubytování Zájazd: Krakow, Wieliczka A Zakopane, v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červen až neděle 19. červen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 318 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 2096,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Rekreační Apartmán Na Wczasowej
★★★★
 
  • 4 644 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v resortu Baltské moře, v místě Rekreační apartmán Na Wczasowej v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rekreační Apartmán Na Wczasowej od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 25. června do sobota 2. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 325 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4644,- Kč.

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Albánie červen, Bali červen, Bulharsko červen nebo například dovolenou Černá Hora červen? Další možností je třeba Česká republika červen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Polsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.