Moře v Polsku
Polské hory

Aktuální nabídka dovolené v Polsku v červnu 2021. Last Minute zájezdy do Polska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu v Polsku. Polsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červen v Polsku.

1Polsko.cz    >    

Dovolená v Polsku - červen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Polska v červnu 2021

Sandra Spa - Pogorzelica
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sandra Spa - Pogorzelica, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12980,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 20183,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 10483,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 12800,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 7440,- Kč.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Swinoujscie Resort & Spa, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, v aktuální ceně 6860,- Kč.
 
Ultra Marine
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v hvězdičkovém ubytování Ultra Marine, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 14180,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Aurora Family&Spa
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora Family&Spa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až neděle 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 20240,- Kč.
 
Olymp Iii - Kołobrzeg
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olymp Iii - Kołobrzeg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 11340,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 180 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle měsíce odjezdu

Polsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal