Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baltské moře    >    

Rekreační Komplex Fregata v Polsku

Rekreační Komplex Fregata s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v Polsku v lokalitě Baltské moře - Rekreační Komplex Fregata. Last Minute a All Inclusive pobyty v polské lokalitě Baltské moře 2021.

Rekreační Komplex Fregata - volné termíny

Rekreační Komplex Fregata - Polopenze
★★
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 6729,- CZK.
Rekreační Komplex Fregata - Plná penze
★★
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až pondělí 31. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 1483,- Kč.
Rekreační Komplex Fregata - Snídaně
★★
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až pondělí 31. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 854,- CZK.
Rekreační Komplex Fregata - Snídaně
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 1083,- Kč.
Rekreační Komplex Fregata - Plná penze
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 1654,- CZK.
Rekreační Komplex Fregata - Plná penze
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až pondělí 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 1654,- Kč.
Rekreační Komplex Fregata - Snídaně
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až pátek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 1083,- CZK.
Rekreační Komplex Fregata - Plná penze
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až pátek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 1654,- Kč.
Rekreační Komplex Fregata - Plná penze
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až pondělí 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 1654,- CZK.
Rekreační Komplex Fregata - Polopenze
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až pondělí 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 1397,- Kč.
Rekreační Komplex Fregata - Snídaně
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až pondělí 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 1083,- CZK.
Rekreační Komplex Fregata - Polopenze
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až pátek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 1397,- Kč.
Rekreační Komplex Fregata - Plná penze
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až úterý 22. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 4963,- CZK.
Rekreační Komplex Fregata - Plná penze
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až pátek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 1654,- Kč.
Rekreační Komplex Fregata - Snídaně
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Komplex Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až pátek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 1083,- CZK.

Dovolenou Baltské moře 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Srí Lanka 2021, dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Švýcarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Thajsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Tunisko.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.