Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baltské moře    >    

Rekreační Centrum Sobótka v Polsku

Rekreační Centrum Sobótka s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v Polsku v lokalitě Baltské moře - Rekreační Centrum Sobótka. Last Minute a All Inclusive pobyty v polské lokalitě Baltské moře 2021.

Rekreační Centrum Sobótka - volné termíny

Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až pátek 21. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 5306,- CZK.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až neděle 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 884,- Kč.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až čtvrtek 20. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 884,- CZK.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 12380,- Kč.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až neděle 23. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 884,- CZK.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 26. květen až čtvrtek 27. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 884,- Kč.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až neděle 30. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 884,- CZK.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až čtvrtek 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 884,- Kč.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 884,- CZK.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 884,- Kč.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až neděle 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 884,- CZK.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až úterý 22. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 5306,- Kč.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až čtvrtek 17. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 884,- CZK.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až neděle 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 884,- Kč.
Rekreační Centrum Sobótka - Snídaně
★★
Dovolená Polsko v létě 2021 v lokalitě Baltské moře v ?hvězdičkovém ubytování Rekreační Centrum Sobótka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 23. červen až středa 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 7219,- CZK.

Dovolenou Baltské moře 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Srí Lanka 2021, dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Švýcarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Thajsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Tunisko.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.