Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Polsko 2022    >    
Baltské moře    >    

Baltivia Baltic Sea Resort

Baltivia Baltic Sea Resort - Baltské moře v Polsku 2022. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. Baltivia Baltic Sea Resort v Polsku v lokalitě Baltské moře. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v polské lokalitě Baltské moře 2022.

Baltivia Baltic Sea Resort

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře, Baltivia Baltic Sea Resort v 3hvězdičkovém ubytování Baltivia Baltic Sea Resort, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 4. srpen až úterý 9. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 28 dní za aktuální cenu 14950,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.

Vybavení

recepce, parkování v garážích za cca 7 Euro/noc nebo na parkovišti za cca 5 Euro/noc, wi-fi zdarma, výtah, restaurace, kavárna.

Ubytování

pokoje mají koupelnu s WC, TV-Sat, fén,klimatizaci, trezorek, balkon. Pokoje směrem do měst jsou 2 lůžkové cca 19 m2 veliké, pokoje směrem na moře jsou cca 25 m2 veliké a mají možnost přistýlky.

Stravování

polopenze – snídaně i večeře formou bufetu.

Cena zahrnuje

ubytování s polopenzí, ložní prádlo.

Příplatky

pobytová taxa cca 1 Euro/noc/osoba, komplexní pojištění 37 Kč/osoba/den a připojištění COVID-Plus 390 Kč/osoba/pobyt.

Slevy

dítě ubytované na 3. lůžku do 2,9 let zdarma, 3-11,9 let platí cenu 480 Kč/noc.

Popis

hezký hotel leží přímo u moře a pobřežní promenády, cca 400 m od centra.

Poznámky

po celou sezonu minimální počet nocí 5 a nástupní dny na ubytování každý den.


Baltivia Baltic Sea Resort
Baltivia Baltic Sea Resort
★★★
 •  
  • 4.8. - 9.8.2022
  • Polopenze
  • Vlastní doprava
  • > Více info
  • > Popis
   
  • 14 950 Kč

  Detail

  Dovolená v Polsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře, Baltivia Baltic Sea Resort, v místě Baltivia Baltic Sea Resort v 3hvězdičkovém ubytování Baltivia Baltic Sea Resort od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 24. srpna do pondělí 29. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 48 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 14950,- Kč.
  Baltivia Baltic Sea Resort
  Baltivia Baltic Sea Resort
  ★★★
 •  
  • 24.8. - 29.8.2022
  • Polopenze
  • Vlastní doprava
  • > Více info
  • > Popis
   
  • 14 950 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2022 v lokalitě Baltské moře, Baltivia Baltic Sea Resort v 3hvězdičkovém ubytování Baltivia Baltic Sea Resort, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 16. září až středa 21. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 71 dní za aktuální cenu 11000,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Baltivia Baltic Sea Resort - Baltivia Baltic Sea Resort
  Baltivia Baltic Sea Resort
  ★★★
 •  
  • 16.9. - 21.9.2022
  • Polopenze
  • Vlastní doprava
  • > Více info
  • > Popis
   
  • 11 000 Kč

  Detail

  Dovolenou Baltské moře 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Portugalsko 2022, dovolenou Rakousko 2022, dovolenou Řecko 2022/2023 nebo například dovolenou Slovensko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Slovinsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Polska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Polska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Baltské moře nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal