Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baltské moře    >    

Alga v Polsku

Alga s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v Polsku v lokalitě Baltské moře - Alga. Last Minute a All Inclusive pobyty v polské lokalitě Baltské moře 2021.

Alga - volné termíny

Alga - Polopenze
★★★
 •  
 •  
  • 9 410 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Alga, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 22. září až pondělí 27. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 49 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9410,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Alga - Polopenze
  ★★★
 •  
 •  
  • 13 170 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Alga od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 23. září do čtvrtek 30. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 50 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 13170,- Kč.
  Alga - Polopenze
  ★★★
 •  
 •  
  • 13 170 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Alga, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 24. září až pátek 1. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 51 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 13170,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Alga - Polopenze
  ★★★
 •  
 •  
  • 12 720 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Alga od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 25. září do sobota 2. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 52 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 12720,- Kč.
  Alga - Polopenze
  ★★★
 •  
 •  
  • 11 290 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Alga, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až pátek 1. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 52 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 11290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Alga - Polopenze
  ★★★
 •  
 •  
  • 9 930 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Alga od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 28. září do pondělí 4. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 55 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9930,- Kč.
  Alga - Polopenze
  ★★★
 •  
 •  
  • 10 380 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Alga, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až úterý 28. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 58 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10380,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Alga - Polopenze
  ★★★
 •  
 •  
  • 8 580 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Alga od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 3. října do sobota 9. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 60 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8580,- Kč.
  Alga - Polopenze
  ★★★
 •  
 •  
  • 10 010 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Alga, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 8. říjen až pátek 15. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 65 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 10010,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
  Alga - Polopenze
  ★★★
 •  
 •  
  • 8 580 Kč

  Detail

  Dovolená Polsko na podzim 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Alga od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 22. října do čtvrtek 28. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 79 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8580,- Kč.

  Dovolenou Baltské moře 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021, dovolenou Maďarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Madeira 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maledivy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Baltské moře levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Baltské moře nebo sekci dovolená s dětmi.