Moře v Polsku
Polské hory

Dovolená Baltské moře 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Polsku v letovisku Baltské moře za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Baltské moře. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Polsko.cz    >    

Dovolená Baltské moře - Baltské moře 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Baltské moře a Last Minute zájezdy

Hotel Siesta
Dovolená Polsko v zimě 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Siesta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3938,- Kč.
 
Hotel Wolin
Dovolená Polsko v zimě 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolin, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3920,- Kč.
 
Hotel Wolin
Dovolená Polsko v zimě 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolin, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4350,- Kč.
 
Hotel Wolin
Dovolená Polsko v zimě 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolin, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1740,- Kč.
 
Ppo650
Dovolená Polsko v zimě 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Ppo650, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1280,- Kč.
 
Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Polsko v zimě 2020 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4040,- Kč.
 
Wiktoria
Dovolená Polsko v zimě 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wiktoria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8798,- Kč.
 
Wodnik
Dovolená Polsko v zimě 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Wodnik, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 7630,- Kč.
 
Hotel Wolin
Dovolená Polsko v zimě 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolin, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3920,- Kč.
 
Hotel Wolin
Dovolená Polsko v zimě 2020 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wolin, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4900,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1798 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Baltské moře podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal