Ubytování|Last Minute|Dovolená

Polsko All Inclusive - Polsko 2021

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Polsku. Last Minute All Inclusive zájezdy do Polska. Ultra, Soft a Light All Inclusive Polsko 2021. Ubytování v Polsku se stravou a službami v ceně. Polsko 2021.

Polsko All Inclusive podle termínu

Victoria Spa: Lázeňský Pobyt S All Inclusive Light
★★★
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Victoria Spa: Lázeňský Pobyt S All Inclusive Light, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8260,- CZK.
Victoria Spa: Lázeňský Pobyt S All Inclusive Light
★★★
Dovolená Polsko na jaře 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Victoria Spa: Lázeňský Pobyt S All Inclusive Light, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8370,- Kč.
Victoria Spa: Lázeňský Pobyt S All Inclusive Light
★★★
Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Victoria Spa: Lázeňský Pobyt S All Inclusive Light, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 9412,- CZK.
Victoria Spa: Lázeňský Pobyt S All Inclusive Light
★★★
Dovolená Polsko na podzim 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Victoria Spa: Lázeňský Pobyt S All Inclusive Light, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. září až neděle 12. září, s dopravou vlastní - například autem, za 136 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 8417,- Kč.

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rakousko All Inclusive, Rumunsko All Inclusive, Řecko All Inclusive nebo například dovolenou Slovensko All Inclusive? Další možností je třeba Slovinsko All Inclusive.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.