Ubytování|Last Minute|Dovolená

Polsko All Inclusive srpen 2022

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Polsku v srpnu 2022. All Inclusive zájezdy do Polska v srpnu 2022 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

Ads

All Inclusive zájezdy do Polska v srpnu 2022

Skal
★★★★
 
  • 17 340 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Skal, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 7. srpen až neděle 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 253 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 17340,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 5 640 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 9. srpna do pátek 12. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 255 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5640,- Kč.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 9 400 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 9. srpen až neděle 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 255 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Skal
★★★★
 
  • 16 620 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Skal od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 13. srpna do sobota 20. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 259 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 16620,- Kč.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 11 280 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. srpen až středa 24. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 264 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 11280,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 7 520 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 27. srpna do středa 31. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 273 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7520,- Kč.

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Ads

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maroko All Inclusive srpen, Mauricius All Inclusive srpen, Německo All Inclusive srpen nebo například dovolenou Omán All Inclusive srpen? Další možností je třeba Polsko All Inclusive srpen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Polska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Polska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.