Ubytování|Last Minute|Dovolená

Polsko All Inclusive srpen 2021

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Polsku v srpnu 2021. All Inclusive zájezdy do Polska v srpnu 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

All Inclusive zájezdy do Polska v srpnu 2021

Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 2 400 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 8. srpen až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 2400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Kursanatorium Baltyk
★★★
 
  • 17 380 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Baltské moře, v místě Kursanatorium Baltyk v 3hvězdičkovém ubytování Kursanatorium Baltyk od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 14. srpna do pátek 20. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 17380,- Kč.
Victoria Spa
★★★
 
  • 10 120 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Victoria Spa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až pondělí 20. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10120,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Kursanatorium Baltyk
★★★
 
  • 17 380 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Baltské moře, v místě Kursanatorium Baltyk v 3hvězdičkovém ubytování Kursanatorium Baltyk od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 15. srpna do sobota 21. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 17380,- Kč.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 3 600 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 16. srpen až čtvrtek 19. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 2 400 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 17. srpna do čtvrtek 19. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 13 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2400,- Kč.
Victoria Spa
★★★
 
  • 10 620 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Victoria Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 21. srpen až sobota 28. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 17 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 10620,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 2 400 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 25. srpna do pátek 27. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 21 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2400,- Kč.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 3 600 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 25. srpen až sobota 28. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 21 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Kursanatorium Baltyk
★★★
 
  • 17 380 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Baltské moře, v místě Kursanatorium Baltyk v 3hvězdičkovém ubytování Kursanatorium Baltyk od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 29. srpna do sobota 4. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 25 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 17380,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 12 nalezených

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rakousko All Inclusive srpen, Rumunsko All Inclusive srpen, Řecko All Inclusive srpen nebo například dovolenou Slovensko All Inclusive srpen? Další možností je třeba Slovinsko All Inclusive srpen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle kvality: např Polsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.