Ubytování|Last Minute|Dovolená

Polsko All Inclusive červen 2022

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Polsku v červnu 2022. All Inclusive zájezdy do Polska v červnu 2022 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

Ads

All Inclusive zájezdy do Polska v červnu 2022

Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 2 880 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 1. červen až pátek 3. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 186 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 2880,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Skal
★★★★
 
  • 12 360 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Skal od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 5. června do neděle 12. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 190 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 12360,- Kč.
Skal
★★★★
 
  • 8 240 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v lokalitě Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Skal, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 6. červen až pátek 10. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 191 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8240,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 2 880 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 6. června do středa 8. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 191 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2880,- Kč.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 2 880 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 7. červen až čtvrtek 9. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 192 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 2880,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Skal
★★★★
 
  • 10 300 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v resortu Baltské moře v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Skal od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 9. června do úterý 14. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 194 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 10300,- Kč.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 8 640 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červen až čtvrtek 16. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 195 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8640,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 8 640 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 12. června do neděle 19. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 197 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 8640,- Kč.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 2 880 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v lokalitě Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 15. červen až pátek 17. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 200 dní. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 2880,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Polska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Polsku.
Solny Resort & Spa
★★★
 
  • 2 880 Kč

Detail

Dovolená Polsko v létě 2022 v resortu Baltské moře v 3hvězdičkovém ubytování Solny Resort & Spa od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 16. června do sobota 18. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 201 dní. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Polsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Polska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2880,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 14 nalezených

Ads

Dovolenou Polsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Polsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Polska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Polska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Polsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Polsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Polsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maroko All Inclusive červen, Mauricius All Inclusive červen, Německo All Inclusive červen nebo například dovolenou Omán All Inclusive červen? Další možností je třeba Polsko All Inclusive červen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Polsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Polska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Polska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Polsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Polsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Polsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Polsko nebo sekci dovolená s dětmi.